Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Botoks, detoks i leki z cukru pudru czyli premiera filmu Patryka Vegi w Kinie Centrum

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

29.09.2017

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2017-10-06 14:29:39

Kategoria

Film

Tagi

kino

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Tabletki z… cukru pudru, pielęgniarki i pan ordynator, zaproszenia na konsultacje medycyny estetycznej czy roczny karnet do klubu fitness oraz hol przemieniony w Izbę Przyjęć. Taka była premiera filmu ,,Botoks’’ Patryka Vegi w Konińskim Domu Kultury.

Widzów Kina Centrum witały pielęgniarki, które roznosiły leki potrzebującym. Informacja zmieniła się w Dyżurkę, Impresariat w Izbę Przyjęć, a toalety w… Punkty Poboru Materiału do Badań. Do sali widowiskowej KDK prowadziły dwa wejścia przez Detoks i Botoks – w zależności kto czego potrzebował.

Przed projekcją filmu dla publiczności przygotowaliśmy mnóstwo nagród, które rozdzielał ordynator z siostrą przełożoną. Można było wygrać roczny karnet do nowego klubu Glamour SPORT Fitness dla kobiet. W konkursie wystartowały trzy panie. Ich zadaniem było prawidłowo odpowiedzieć na pytania zadawane przez instruktorkę Annę Komorowską (pierwszą damę polskiego fitnessu) oraz wyzwanie sportowe, czyli jak najdłuższe odbijanie piłeczki rakietką do ping ponga.

Wśród innych nagród były konsultacje medycyny estetycznej u doktora Krzysztofa Balcerczaka, słodkie upominki od sklepu Piotr i Paweł, kosz z cydrem od VIN-KON, kosmetyki od Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image, vouchery od sklepu Laguna – Bielizna Damska i Męska, zabieg pielęgnacyjny odmładzający włosy od Salonu Szalone Nożyczki w Koninie, a także samochód na weekend od Toyota Auto Kamiński.

A potem był film ,,Botoks’’ Patryka Vegi. Sala widowiskowa KDK była pełna. Wrażenia: mocne kino, bez taryfy ulgowej z potężną dawką emocji i gwiazdorską obsadą. Film w Kinie CENTRUM gramy do 19 października. 

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Podobne wydarzenia

Film

08.01 Słaba płeć?

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po...

Film

05.02 Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy

"Excentrycy" to niezwykła historia jazzmana (Maciej Stuhr), który u schyłku lat 50-tych XX wieku powraca z Anglii do Pol...

Film

13.05 Wieczór filmowy – Kino Oscarowe

13 maja 2016 o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich KINOMANIAKÓW na wieczór filmowy w ramach cyklu KINO OSCAROWE.

Film

30.04 DKF Piaty Element. Mały Quinquin

„Jest tu wszystko, co najbardziej fascynuje w kinie francuskiego reżysera: posiniałe pejzaże Flandrii, nieznoszący intelektualnego ...

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

{[{item.category}]}

{[{item.date}]} {[{item.name}]} {[{item.location}]}

{[{item.category}]}

{[{item.name}]}

Pokaż więcej...
Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.