Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment

Organizatorzy:

Zbąszyńskie Centrum Kultury

Kiedy:

07.07.2018 20:00 - 15.07.2018 15:00

Gdzie: ul. Powstańców Wielkopolskich 12
64-360 Zbąszyń

Data publikacji: 2018-06-21 10:00:21

Kategoria

Teatr Film Plener Warsztaty Dla dzieci

Tagi

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne "Experyment" są spotkaniami artystów i grup artystycznych, podczas których artyści mają okazję pokazać produkcje lub projekty artystyczne z niemal każdej dziedziny sztuki. Hasło przewodnie Festiwalu brzmi "POZA OBIEGIEM - Prowincja 18". 

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7-15 lipca 2018 r.

Program ex18


Sobota 7.07.2018
Katerina Eva Lanci
Satori of the skeleton woman
Teatr spektakl dla dorosłych
CZECHY
godz.20.00
ZCK

Niedziela 8.07.2018
Tomasz Bzdęga
„Hyperborea”
wystawa malarstwa/ilustracja muzyczna -
Strefa Niskich Ciśnień - dźwięk
godz.18.00
Kazamaty

Igor Mikoda
Obiekt
wystawa
godz.18.00
Kazamaty

Poniedziałek 9.07.2018
Agata Magdalena Sulikowska
malarstwo
godz.18.00
Galeria Baszta

 

Michał Kaczmarczyk Trio

koncert

godz. 19:30

Kazamaty

Wtorek 10.07.2018
Cathy & Co (FRANCJA/WIELKA BRYTANIA)
koncert
godz.20.00
ZCK


Środa 11.07.2018
Theatre-Laboratory „Alma Alter” (BUŁGARIA)
„Beauty and the Beast”
godz.20.00
ZCK

Czwartek 12.07.2018
Theatre-Laboratory Alma Alter (BUŁGARIA)
"September" Geo Milev/Petya Yosifova
godz.19.00
Kazamaty
Grupa Widno
muzyka i video miksowana na żywo
taniec
godz.20.00
ZCK


Piątek 13.07.2018
Pracownia Teatru Tańca
Zabawa
Teatr
godz.19.00
ZCK
Koncert zespołu DRUNK 'N' ROLLED
godz.20.00
ZCK


Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów
Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.21.30 program dla dorosłych
Filharmonia Folkloru Polskiego



Sobota 14.07.2018
Grupa Widno

prezentacja działań powarsztatowych
spektakl
godz.20.00
ZCK

Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.21.30 program dla dorosłych
Filharmonia Folkloru Polskiego

PROGRAM DLA DZIECI I RODZICÓW
Niedziela 15.07.2018
Novy Ruch Teatr
„Ciao Ciało”
Przedstawienie dla najmłodszych widzów
w wieku 0-5 lat
godz.12.00
ZCK

Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.15.00
Program dla dzieci !
Filharmonia Folkloru Polskiego

Wydarzenia towarzyszące :
Artyści działający w przestrzeni wiejsko/miejskiej podczas trwania Festiwalu Experyment
Jacek Bąkowski i Dorota Bąkowska,
Maciej Bohdanowicz,
Tomek Bzdęga,
Cathy&Co,
Mirosław Gugała,
Jarosław Fabiś
Joanna Hanć,
Ola Kozioł , Suavas Lewy,
Igor Mikoda,
Dawid Majgat/ Republika Y
Andrzej Michalik,
Przemek Szydłowski,
Ra Kajol, (BANGLADESZ)
Strefa Niskich Ciśnień,
Agata Sulikowska,
gość specjalny Hanna Kubackova performance Lomi Lomi

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.