Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Niezapominajka 2017

Organizatorzy:

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny

Kiedy:

15.05.2017

Gdzie: ul. Sikorskiego 22
64-980 Trzcianka

Data publikacji: 2017-05-17 11:31:27

Kategoria

Dla dzieci

Tagi

Dzień Polskiej Niezapominajki

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku i chociaż wiosna kazała na siebie wyjątkowo długo czekać, w końcu możemy cieszyć się kwitnącymi drzewami i ciepłymi promieniami słońca.

15 maja, w wyjątkowo słoneczny ranek, Biblioteka Publiczna wraz z  Nadleśnictwem Trzcianka i dziećmi z trzcianeckich przedszkoli obchodziła Dzień Polskiej Niezapominajki. Jak co roku, najmłodsi mieszkańcy Trzcianki nie zawiedli. Wyposażeni w uśmiech, dobry humor i piękne niezapominajki, tłumnie przybyli pod budynek trzcianeckiej biblioteki, aby wspólnie uczestniczyć w obchodach święta przyrody. Spośród wszystkich przedszkolaków została wybrana delegacja, która wraz opiekunami i pracownikami biblioteki udała się do trzcianeckiego ratusza, aby zaprosić Władze Miasta do wspólnej zabawy. W gabinecie czekał na dzieci słodki poczęstunek oraz możliwość sprawdzenia czy fotel Pana Burmistrza jest wygodny. Po tych niecodziennych atrakcjach przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie i wspólne przejście do Parku Pierwszego Maja, gdzie dzieci z pomocą Władz naszego miasta oraz Pracowników Nadleśnictwa zasadziły drzewko.
Kolejnym punktem obchodów Święta Polskiej Niezapominajki było wysłuchanie prelekcji  oraz udział w quizie przyrodniczym przygotowanym przez panią Martę Drzewiecką, pracownika Nadleśnictwa Trzcianka.
Dzieci poprzez zabawę dowiedziały się jak chronić przyrodę oraz wiele gatunków dzikich zwierząt.
Na zakończenie przedszkolaki miały możliwość obejrzenia wystawy ptaków, stworzonej przez pracowników Nadleśnictwa. Słodkim zwieńczeniem wspólnie spędzonego przedpołudnia były pyszne lizaki oraz drobne upominki przygotowane przez organizatorów oraz Burmistrza Trzcianki.

JS

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.