Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

VIII Festiwal Wyobraźni

Organizatorzy:

Centrum Kultury eSTeDe Scena to dziwna

Kiedy:

19.05.2017 - 21.05.2017

Gdzie: ul. Roosevelta 42
62-200 Gniezno

Data publikacji: 2017-05-17 13:07:56

Kategoria

Muzyka Dla dzieci

Tagi

Festiwal Wyobraźni

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Szereg ciekawych wydarzeń artystycznych czeka na wszystkich, którzy w najbliższy majowy weekend przybędą do Centrum Kultury „Scena to Dziwna” na kolejny już Festiwal Wyobraźni.

Festiwal rozpocznie się w piątek 19 maja 2017 r. Początkowo gościem pierwszego dnia miał być Zbigniew Wodecki, jednak w związku z jego chorobą, w zamian do Gniezna przyjadą artyści kabaretu Piwnica Pod Baranami. Piwnica Pod Baranami jest kuźnią talentów nie tylko środowiska krakowskiego, ale i polskiego. Jest to gratka warta nie tylko obejrzenia, ale i posłuchania. 

Bilety na to wydarzenie do odbioru w sekretariacie CK eSTeDe w cenie 15 złotych (w przedsprzedaży) i 25 złotych (w dniu wydarzenia).

Drugim wydarzeniem, które odbędzie się w ramach Festiwalu Wyobraźni będą sobotnie  warsztaty gitarowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi wirtuoz gitary klasycznej Robert Horna.  Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 12:00 do 13:30 (dla dzieci do lat 12) oraz od 14:30 do 16:00 (dla młodzieży i dorosłych). O 18:00 R. Horna wystąpi natomiast z recitalem.

Ostatni dzień festiwalu rozpocznie koncert dla dzieci pt.: „Mała Trąba z Dużą Trąbą” w wykonaniu zespołu Castle Brass z Poznania. Wstęp na koncert jest wolny. I wreszcie – na sam koniec VIII Festiwalu Wyobraźni w eSTeDe odbędzie się koncert Katarzyny Groniec pt.: „ZOO”. Bilety na ten  koncert w cenie 20 złotych w przedsprzedaży oraz 30 złotych (w dniu koncertu).

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.