Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

VIII Festiwal Wyobraźni

Organizatorzy:

Centrum Kultury eSTeDe Scena to dziwna

Kiedy:

19.05.2017 - 21.05.2017

Gdzie: ul. Roosevelta 42
62-200 Gniezno

Data publikacji: 2017-05-17 13:07:56

Kategoria

Muzyka Dla dzieci

Tagi

Festiwal Wyobraźni

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Szereg ciekawych wydarzeń artystycznych czeka na wszystkich, którzy w najbliższy majowy weekend przybędą do Centrum Kultury „Scena to Dziwna” na kolejny już Festiwal Wyobraźni.

Festiwal rozpocznie się w piątek 19 maja 2017 r. Początkowo gościem pierwszego dnia miał być Zbigniew Wodecki, jednak w związku z jego chorobą, w zamian do Gniezna przyjadą artyści kabaretu Piwnica Pod Baranami. Piwnica Pod Baranami jest kuźnią talentów nie tylko środowiska krakowskiego, ale i polskiego. Jest to gratka warta nie tylko obejrzenia, ale i posłuchania. 

Bilety na to wydarzenie do odbioru w sekretariacie CK eSTeDe w cenie 15 złotych (w przedsprzedaży) i 25 złotych (w dniu wydarzenia).

Drugim wydarzeniem, które odbędzie się w ramach Festiwalu Wyobraźni będą sobotnie  warsztaty gitarowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi wirtuoz gitary klasycznej Robert Horna.  Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 12:00 do 13:30 (dla dzieci do lat 12) oraz od 14:30 do 16:00 (dla młodzieży i dorosłych). O 18:00 R. Horna wystąpi natomiast z recitalem.

Ostatni dzień festiwalu rozpocznie koncert dla dzieci pt.: „Mała Trąba z Dużą Trąbą” w wykonaniu zespołu Castle Brass z Poznania. Wstęp na koncert jest wolny. I wreszcie – na sam koniec VIII Festiwalu Wyobraźni w eSTeDe odbędzie się koncert Katarzyny Groniec pt.: „ZOO”. Bilety na ten  koncert w cenie 20 złotych w przedsprzedaży oraz 30 złotych (w dniu koncertu).

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Podobne wydarzenia

Muzyka

08.03 Balsam dla duszy czynił czar…

Ósmy marca. Co zrobić, aby nasze Kochane Panie poczuły się docenione tego dnia? Życzenia, miłe słowa, kwiaty i… prezent w&n...

Muzyka

06.12 Koncert Mikołajkowy

Pogoda na szczęście! Piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Studium Piosenkarskiego CK RONDO. Serdecznie zapraszamy. 6 grudnia, g...

Literatura

19.05 Mieszkańcy lasu w Akademii Młodego Czytelnika w Bibliotece w Miedzichowie i Bolewicach

We wtorek 19 maja 2015 r. w bibliotece w Bolewicach, a w środę 20 maja 2015 r. w bibliotece w Miedzichowie po raz drugi dzieci spotkały s...

Muzyka

12.03 Dzień Kobiet w Nekli

Zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet! 12 marca 2016 r. o godz. 18:00 do nowej siedziby Nekielskiego Ośrodka Kul...

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

{[{item.category}]}

{[{item.date}]} {[{item.name}]} {[{item.location}]}

{[{item.category}]}

{[{item.name}]}

Pokaż więcej...
Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.