Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Wieczór z piosenką bajkową

Organizatorzy:

Nowotomyski Ośrodek Kultury

Kiedy:

30.09.2017

Gdzie: ul. Tysiąclecia 3
64-300 Nowy Tomyśl

Data publikacji: 2017-10-06 14:57:34

Kategoria

Muzyka

Tagi

wieczór w piosenką

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Muzyki w Wiejskim Domu Kultury w Bukowcu odbyła sie prawdziwa muzyczna uczta. Królował repertuar bajkowy, a w roli głównej wystąpił zespół Ojej. Zgromadzona bardzo licznie publiczność mogła usłyszeć takie utwory jak: "Mam tę moc" i "Miłość stanęła w drzwiach" z bajki pt. "Kraina lodu", "Kolorowy wiatr" z "Pocahontas", "Miłość rośnie wokół nas" i "Hakuna matata" z "Króla lwa"  czy "Wciąż pamiętam" z "Małej syrenki" i wiele innych. Wszystkie utwory budziły miłe skojarzenia z naszymi ulubionymi bajkami. Nie zabrakło również polskiej klasyki takiej jak "Miś uszatek" czy "Pszczółka maja" do wspólnego wykonania przez publiczność. Koncert zamykało finałowe, spektakularne wykonanie utworu "Alleluja". Całości dopełniały fantastyczne stroje nawiązujące do poszczególnych bajek, światło i dekoracje. Goście bawili się doskonale, o czym świadczą gromkie oklaski i aktywny udział w koncercie. Na wydarzenie, obok zespołu Ojej, zaprosili organizatorzy - grupa nieformalna "Coolturalna Integracja" oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury. Całość odbyła się w ramach większego projektu zatytułowanego:

„Z kalendarza imprez nietypowych i oryginalnych. Kulturalna wyprawa po kartkach kalendarza”, sfinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie” X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Grupy Działania KOLD. 

                 

 

 

 

 

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.