Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

O informatorze

Wielkopolski Informator Kulturalny jest regionalnym portalem informacyjnym, który tworzą pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Istnieje od 2004 roku, początkowo  jako elektroniczne uszczegółowienie wydawanego przez naszą instytucję Informatora Kulturalnego. Od 2006 roku w ramach portalu bibliotecznego realizujemy tylko elektroniczną wersję portalu informacyjnego. Przez wiele lat zbudowaliśmy rzetelną grupę współpracowników, regularnie informujących o wydarzeniach kulturalnych w  wielkopolskich  bibliotekach, domach kultury, teatrach, muzeach, galeriach oraz o projektach kulturalnych instytucji pozarządowych.

Informator w nowej szacie graficznej dostępny jest pod adresem www.kulturawielkopolska.pl od 30 listopada 2013 roku. Oprócz zapowiedzi i relacji można w nim znaleźć bazę adresową wielkopolskich instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych oraz szkół muzycznych..

Nawiązaliśmy również współpracę z portalem kulturalnym www.kulturapoznan.pl polegającą na wzajemnej wymianie informacji. Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przysyłaniem informacji o wydarzeniach kulturalnych w Wielkopolsce do nawiązania z nami współpracy.


Zespół WIK
Barbara Jabłońska - koordynator projektu, informator@wbp.poznan.pl, tel. 61 66 40 854
Ewa Oleszek, wbp@wbp.poznan.pl, tel. 61 66 40 858

 

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.