Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Sucholeska Noelka

Organizatorzy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie

Kiedy:

20.12.2014 - 20.12.2014 19:00

Gdzie: ul. Szkolna 16
62-002 Suchy Las

Data publikacji: 2014-12-10 11:36:32

Kategoria

Muzyka Warsztaty

Tagi

Noelka

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”

Ten dzień to 20 grudnia. Oczywiście będziemy sobie wzajemnie składać życzenia. Przede wszystkim jednak będziemy mieli dla Was absolutnie ciepłe i świąteczne wydarzenia oraz warsztaty.

 

Gorące spotkania świąteczne to:

11.00 – 12.00 – program mikołajkowy dla najmłodszych, czyli głośne czytanie bajek w Sali widowiskowej. Wstęp wolny w prezencie i bez zapisów

 

12.30 – 13.15/ 13.30 – 14.15 – słodkie czary mary w Sali widowiskowej. Słodycze, cukierki, lizaki w bajecznej fabryce zrobią dzieciaki. Koszt: 25 zł/os./zapisy

 

12.30 – 14.30 – robótki ręczne dla dorosłych w pracowni ceramicznej. Warsztaty z robienia stroików na bożonarodzeniowy stół dla wszystkich laików.

Koszt:25 zł/ os./zapisy

 

13.30 – 14.30 – sztuka origami w bibliotece to bezpłatne, orientalne hece. Musicie się tylko wcześniej zapisać!

 

14.00 – 17.00 – zapraszamy na cudowne Lapino Handmade  do sali konferencyjnej. Ta niezwykła zabawa pozwoli Wam stworzyć prawdziwe świąteczne perełki z niepozornych elementów- bombki nie do zbicia . Materiały oraz duża porcja rozwoju wyobraźni i zdolności manualnych w cenie 25 zł/os. Zapisujcie się koniecznie. Dzieci do 10 roku życia tylko pod opieką dorosłych.

 

14.00 – 16.00 – w naszej pracowni plastycznej będziemy poznawać tradycyjne techniki robienia ozdób świątecznych. To warsztaty nie tylko dla tradycjonalistów, ale także dla wszystkich, którzy lubią nowe wyzwania.

Koszt: 25 zł/os./zapisy

 

14.30 – 16.00 –  Studio Piosenki Kosmos to nie tylko wytwórnia gwiazd, ale także kosmicznych bombek. Możecie mieć w tym swój udział, tylko musicie się wcześniej zapisać, bo ilość miejsc jest ograniczona.

5 zł/bombki/płatne przy wejściu

16.00 – 17.00 – murowany hit świąteczny dla najmłodszych, bowiem Teatr Fuzja zawita ze spektaklem „ Takich świąt jeszcze nie było”, który zabierze dzieci w świat Świętego Mikołaja, zbuntowanych reniferów i mnóstwa prezentów.

Bilet: 5 zł/os.

 

17.00 – 18.00 – w holu poznacie szopki bożonarodzeniowej „know how” – skąd? dlaczego? jak? I najważniejsze: kto w tym roku wygra konkurs na szopkę??????

 

18.00 – sala widowiskowa pogrąży się w ciemnościach, ale tylko po to, żebyście obejrzeli niezwykłą projekcję. Zaprezentujemy niemy film z 1928 roku, który jest piękną metaforyczną, symboliczną opowieścią opartą na słynnej bajce Andersena. To historia małej dziewczynki o imieniu Karen, która w ostatni wieczór starego roku bosa, głodna i zmarznięta wędruje po ulicach swojego miasta, bezowocnie próbując sprzedać choćby jedno pudełko zapałek. A do tego specjalnie przygotowana muzyka grana na żywo. Wieczór magiczny, niezwykły i pełen cudów.

Wstęp wolny i bez zapisów

 

Jakby Wam było mało, to zaplanowaliśmy jeszcze takie oto przyjemności:

 

12.00 – 18.00 – Kącik Elfów – to otwarta świetlica świąteczna dla dzieci. Jeżeli wybierasz się na nasze warsztaty, albo koniecznie musisz tego dnia coś załatwić i nie masz z kim zostawić swojej pociechy, to pomogą Ci elfy! Tak! A w programie Kącika Elfów: zdobienie bombki metodą dequpage, wykonanie anioła na płasko w formie obrazka, quiz świąteczny z nagrodami (czas trwania warsztatów ok.2 godz., koszt 25 zł). Od godz. 14.00- świetlica (koszt 7 zł/ godz.). Zapisy: tel. 604 328 150

 

12.00 – 14.30 – elfy malują buźki wszystkim dzieciakom w naszym holu. Uważajcie, bo mogą spłatać figla!

 

16.00 – 21.00 – iluminacje świąteczne na naszym budynku rozproszą grudniowe mroki i podkreślą świąteczną atmosferę, lepiej niż sweter z reniferemJ

 

14.00 – 18.00 – zapraszamy Was do fotobudki w holu. Szykujemy wesoły prezent, bo będziecie mogli sobie zrobić świąteczne selfie. Zdjęcie z dzieckiem, dziewczyną, chłopakiem, mężem, żoną i z wszystkimi krewnymi i znajomymi królika. No! Generalnie z kim tam chcecie. Ważne, że będzie świąteczne, zabawne i całkowicie za darmo!

 

Przez cały dzień na dziedzińcu bigos, paszteciki, barszcz, ciasto, grzane wino i inne smakołyki.

Do tego muzyka i życzenia niespodzianka!

ZAPISY/BILETY/INFORMACJE:  sekretariat pon.-pt. 09.00-17.00, tel. 612 500 400, kontakt@osrodekkultury.pl

 

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.