Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Lato w mieście wcale nie musi być nudne! | Warsztaty kreatywne dla dzieci

Organizatorzy:

EMPIK

Kiedy:

02.07.2018 - 31.07.2018

Gdzie: ul. Ratajczaka 44
61-728 Poznań

Data publikacji: 2018-06-23 21:07:36

Kategoria

Warsztaty Dla dzieci

Tagi

warsztaty kreatywne Lato 2018

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Wakacje – długo wyczekiwany wolny czas, który zawsze za szybko mija. Dzięki wydarzeniom organizowanym w salonach Empik w całej Polsce może mijać niezwykle twórczo. Warsztaty kreatywne pobudzające wyobraźnie sprawią, że z letniego okresu dzieci wyniosą nie tylko wspomnienia. W ośmiu miastach Polski odbędzie się cykl zajęć, które będą okazją do zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia pasji i spędzenia czasu z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze. Na wydarzenia w salonie Empik Plac Wolności zapraszamy od 2 do 27 lipca.

 

To właśnie w dzieciństwie najlepiej rozwijać pokłady twórczości. W okresie letnim w salonie Empik Plac Wolności na najmłodszych czekać będzie mnóstwo inspiracji i okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego. Przed nami moc atrakcji! W programie m.in. warsztaty z techniki decoupage i quillingu, tworzenie maskotek, breloków i innych gadżetów z filcu oraz testowanie ProMarkerów. Uczestnicy będą mieli okazję zrobić także swoje własne stemple, szablony, zaproszenia oraz albumy i ozdobić ekotorby. Odbędą się również warsztaty z malowania akwarelami i antystresowego kolorowania.

 

Empik Plac Wolności

ul. Ratajczaka 44, Poznań

 

Decoupage. Wakacyjne szaleństwo

2,16,30 lipca 11:00 - 13:00

Decoupage jest trudny? Ależ skąd! Warto jednak poznać kilka sztuczek i patentów, by ozdabiać szkatułki, słoiki i inne przedmioty szybko i efektownie. Podczas naszych warsztatów dasz im nowe życie, a może przy okazji odkryjesz swoją nową pasję? Wiek 5+

 

Akwarelowe cuda

3,17,31 lipca, 11:00 - 13:00

Malowanie farbami akwarelowymi daje sporo radości i rozwija wyobraźnię. To technika, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Weź udział w warsztatach i poznaj sekrety malowania farbami wodnymi, dowiedz się, jak wykorzystać je do tworzenia miniatur i kaligrafowania. I Ty możesz zostać artystą. Wiek 8+

 

Zaproszenia i albumy

4,18 lipca, 11:00-13:00

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego warto o nią wcześniej zadbać. Podczas warsztatów dowiesz się, jak – korzystając z różnych technik i materiałów – zaprojektować i wykonać jedyne w swoim rodzaju zaproszenia, kartki okolicznościowe oraz pamiątkowe albumy na takie uroczystości jak chrzciny, pierwsza komunia czy ślub.

 

Magiczne kolorowanie

5, 19 lipca, 11:00-13:00

Empik i Koh-i-nor zaprasza na warsztaty poświęcone kolorowaniu. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki kredkom Magic i antystresowym kolorowankom wyciszyć się i skoncentrować. Korzystając z rad prowadzącego oraz specjalnych szablonów stworzymy własny projekt kolorowanki kreatywnej.

 

Ekotorby

6, 20 lipca, 11:00-13:00

Ekotorby poza swoją ekologiczna zaletą, stają się małymi dziełami sztuki. Podczas warsztatów uczestnicy zaprojektują i wykonają własne bawełniane torby. Do pracy wykorzystają owoce, warzywa i farby, będą malować i stemplować. Wiek 8+

 

ProMarkery. Eksplozja koloru

9, 23 lipca, 11:00-13:00

Podczas tych wyjątkowych warsztatów uczestnicy będą rysować, mazać oraz testować ProMarkery. Nauczą się cieniować i blendować, by uzyskać ciekawe efekty wizualne. Przekonają się jak można wykorzystać markery, tworząc fantastyczne ilustracje np. do kartek okolicznościowych. To będą wyjątkowo kolorowe zajęcia, nie może Cię na nich zabraknąć! Wiek 10+

 

Filcowe koty

10, 24 lipca, 11:00-13:00

Dzieci kochają przytulanki i koty. Przy odrobinie umiejętności każdy stworzy własną maskotkę. Do ich wykonania użyjemy filcu, guziczków, wstążek. Stwórz swoją własną unikatową przytulankę! Wiek 5+.

Stemple i szablony

11, 25 lipca, 11:00-13:00

Własne stemple i szablony pozwalają stworzenie niepowtarzalnych grafik lub na ozdobienie koszulek, toreb lub trampek w oryginalny sposób. Dołącz do nas podczas warsztatów i przekonaj się jak łatwo stworzyć fantastyczne wzory stempli i szablonów oraz jak je wykorzystać zdobiąc najróżniejsze rzeczy.

 

Szyjemy potwory/stwory breloki

12, 26 lipca, 11:00-13:00

Nieważne ile masz lat: 5, 15 czy 50. Jeśli lubisz wymyślać nowe niezwykłe stworzenia, może zechcesz nadać im materialną formę? Filc i pasmanteryjne dodatki sprawią, że podczas warsztatów powstaną fantastyczne stworki-breloki, potworki-zawieszki i monster-broszki. Spróbuj, to łatwe. Wiek 8+

 

Quilling i ozdoby z papieru

13, 27 lipca, 11:00-13:00

Podczas warsztatów dowiesz się, co można wykonać korzystając ze specjalnych igieł do nawijania oraz cienkich papierowych pasków. Uczestnicy przygotują fantastyczne mini kwiaty z papieru oraz drobne ozdoby do domu.

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności oraz umiejętności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 605 110 549.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku Czas na DIY

www.facebook.com/groups/czasnadiy/  

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.