Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

26. Finał WOŚP w Krotoszynie

Organizatorzy:

Krotoszyński Ośrodek Kultury

Kiedy:

14.01.2018 15:00 - 14.01.2018 20:00

Gdzie: ul. 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej 18
63-700 Krotoszyn

Data publikacji: 2018-01-10 12:03:20

Kategoria

Muzyka Inne

Tagi

WOŚP

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku w wielu miastach, miasteczkach i wsiach w Polsce i nie tylko. Również Krotoszyn włącza się w akcję podobnie jak w latach ubiegłych. Krotoszyński Ośrodek Kultury od wielu juz lat jest organizatorem i koordynatorem krotoszyńskiego sztabu WOŚP. W tym roku w naszym sztabie prawie 190 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze do puszek WOŚP w Krotoszynie, Benicach, Biadkach, Orpiszewie, Roszkach, Rozdrażewie, Zdunach i Nowej Wsi.

W ramach tegorocznego WOŚP-u w krotoszyńskiej krytej pływalni WODNIK odbędzie się maraton pływacki, podczas którego pieniądze na rzecz WOŚP będzie zbierał Uczniowski Klub Sportowy "DELFIN 4". Maraton wystartuje już dzień wcześniej i będzie polegał na 24-godzinnym ciągłym pływaniu przez jego uczestników. Chętni do wzięcia w nim udziału mogą kontaktować się z prezesem UKS „Delfin 4” Jackiem Mielcarkiem.

Również na WODNIK-u, od godz. 9:00 do godz. 13:00 odbędzie się akcja krwiodawstwa. Zorganizuje ją Polski Czerwony Krzyż i Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krotoszynie. Zachęcamy również do tej akcji.

W krotoszyńskim parku miejskim w godzinach od 10 do 13 będzie możliwość skorzystania z przejażdżki konnej wszystko za symboliczny datek do puszki WOŚP.

Od godz. 15:00 w sali kameralnej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury będą się odbywały koncerty naszych krotoszyńskich zespołów muzycznych, z których każdy reprezentuje bardzo odmienne style muzyczne. Wystąpią: TACY nie INNI, POSITIVE, aGAIN oraz PAN PRZECINEK & ZESPÓŁ DEPRESYJNY.

O godz. 19:30 na krotoszyńskim Rynku, przed wejściem do ratusza odbędzie się WOŚP-owa licytacja gadżetów i innych przedmiotów, z których na uwagę zasługuje fotel PREZESA. Liczymy na rekordową licytację w tym roku. A tuż po zakończeniu licytacji odbędzie się tradycyjne "światełko do nieba" i niebo rozświetli pokaz ogni sztucznych.

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.