Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

ACID Drinkers – czyli hałaśliwa impreza podczas Rocka z Mikołajem

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

08.12.2017 - 09.12.2017

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2017-10-30 13:17:02

Kategoria

Muzyka

Tagi

Rock z Mikołajem

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

In Thrash We Trust – to tytuł koncertu grupy Acid Drinkers, która gościć będzie podczas tegorocznej edycji Rocka z Mikołajem w Koninie. Na dwudniowe wydarzenie Koniński Dom Kultury zaprasza 8 i 9 grudnia.

Rock z Mikołajem odbędzie się już 22 raz. Wystartuje w piątek, 8 grudnia akcją profilaktyki uzależnień. W dopołudniowych warsztatach wezmę udział uczniowie gimnazjów i szkół średnich, a po raz pierwszy szkół podstawowych, przede wszystkim klas szóstych. To będą dwa koncerty o godz. 9.00 i 12.00 z udziałem muzyków z zespołu Telepathia, czyli Andrzeja Piaseckiego i jego przyjaciół.

- Są to pedagodzy, pracują z osadzonymi, z osobami uzależnionymi, a sposób w jaki przekazują wiedzę młodzieży jest bardzo trafiony – mówi Robert Glapa, zastępca dyrektora KDK, pomysłodawca Rocka z Mikołajem. 

Piątkowy wieczór natomiast należeć będzie do młodych muzyków. Na scenie KDK zaprezentują się amatorskie zespoły rockowe z całej Polski. VIII Konińska Liga Muzyczna ruszy o godz. 16.30. Na część konkursową nie obowiązują wejściówki. Zespoły mogą zgłaszać chęć udziału w Lidze Muzycznej jeszcze do końca listopada. Szczegóły i dokumenty do pobrania znajdują się w zakładce Rock z Mikołajem na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury (kdk.konin.pl)

W sobotę, 9 grudnia zapraszamy na koncert zespołu Acid Drinkers. Muzycy zagrają koncert pod szyldem „In Thrash We Trust”, co, jak podkreślają, zapowiada jazdę bez trzymanki.
 
- W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka was podczas koncertu – mówią muzycy.
 
Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony w Poznaniu w 1989 r. Na swoim koncie ma 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków: Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzą wstępy ubiegłorocznych i tegorocznych zwycięzców Konińskiej Ligii Muzycznej.

W ubiegłym roku Ligę wygrał zespół Cygański Wiatr, który powstał w Turku w 2013 roku. Muzyka prezentowana przez zespół to Punk Rock. W 2015 roku zarejestrowali materiał demo pod nazwą „Verano Peach EP”. Osiągnięcia: wyróżnienie na przeglądzie kapel Rockowisko Hajnówka 2015, II miejsce w przeglądzie kapel „Piec 2015” w Luboniu, wygrana w projekcie „Grunt to Bunt” mającego za zadanie wyłonić „Otwieracza Bagna” oraz występ na festiwalu Rock na Bagnie 2016. III miejsce w przeglądzie kapel „Rock’n’Tur” 2016 w Turku i I miejsce podczas ,,Konińskiej Ligi Muzycznej 2016”. Skład zespołu: Maciej Kulig - bas, Mateusz Pacześny - gitara, Michał Gąbka - perkusja, Eryk Ścisły -gitara/ wokal.

Bilety na sobotnie koncerty w cenie 50 zł można kupować w kasie KDK.

Organizatorem wydarzenia jest Koniński Dom Kultury. Partnerami: wydział spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Koninie, Rockowa PL oraz PAX Studio.

KDK za pomoc przy organizacji Rocka z Mikołajem dziękuje firmom Franspol sp. z o.o., Loker oraz sklepowi muzycznemu Bońka Sound. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Fabryka Zespołów www.fabrykazespolow.pl

ROCK Z MIKOŁAJEM 2017 
8-9 GRUDNIA /piątek, sobota/

 
I dzień (8 grudnia)
- AKCJA PROFILAKTYKI  UZALEŻNIEŃ godz. 9.00 i 12.00 (szkolne grupy zorganizowane)
- KONKURS ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH ,,VIII Konińska Liga Muzyczna” – godz. 16.30 (wstęp wolny)
 
II dzień (9 grudnia)
Godz. 18.00
- Koncert zwycięzców ,,Konińskiej Ligi Muzycznej 2016”
- Koncert zwycięzców ,,Konińskiej Ligi Muzycznej 2017”
- GWIAZDA WIECZORU ,,ACID DRINKERS”,
Bilety: 50 zł do nabycia w impresariacie KDK

Lokalizacja wydarzenia

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.