Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Europa Cinemas. I love it!

Organizatorzy:

Koniński Dom Kultury

Kiedy:

27.05.2018

Gdzie: pl. Niepodległości 1
62-510 Konin

Data publikacji: 2018-06-04 10:23:34

Kategoria

Film Warsztaty Dla dzieci

Tagi

Dzieciaki w Centrum

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Szalony taniec, malowanie na prześcieradle i dyskusje o filmach – ostatnia przed wakacjami akcja "Dzieciaki w Centrum" była wyjątkowo radosna. Czuć już było atmosferę zbliżającego się wielkimi krokami letniego wypoczynku.

Dobre filmy, warsztaty filmowo-artystyczne dla najmłodszych i wspaniała zabawa to stałe elementy projektu "Dzieciaki w Centrum". Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują go wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. "Dzieciaki w Centrum" to ulubiony projekt  miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. Na ostatnie przed wakacjami spotkanie z Dzieciakami w Centrum zaprosiliśmy w niedzielę, 27 maja.

Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzały film animowany "Futrzaki ruszają na ratunek". To opowieść o kocie – Maksiu, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie, ale wpada w tarapaty. Potem najmłodsi wybrali się na warsztaty filmowo-artystyczne, a rodzice wrócili do kina, by obejrzeć "Pozycję obowiązkową", znakomitą komedię w znakomitej obsadzie aktorskiej.

W czasie, gdy rodzice oglądali film, dziećmi zajęli się instruktorzy. Nie zabrakło zajęć aktorskich, rozmów o powstawaniu filmów oraz akcji "Prześcierale". Na materiale dzieciaki malowały wszystko co kojarzy im się z filmami, projektem "Dzieciaki w Centrum" oraz zbliżającymi się wakacjami. Prześcierale opatrzone hasłem "Europa Cinemas. I love it!" trafi do naszego partnera w Londynie. Uczestnicy warsztatów okazali się również wspaniałymi tancerzami. Pod okiem instruktorek przygotowali układ taneczny i zaprezentowali go rodzicom. Występ odbył się na dużej scenie w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury. Dla dzieci było to wielkie przeżycie!

Z uczestnikami projektu "Dzieciaki w Centrum" pracowały instruktorki: Elżbieta Gierasimow-Zakowany, Marta Konopacka i Klaudia Dutkiewicz.

To była ostatnia w tym sezonie artystycznym akcja "Dzieciaki w Centrum". Projekt wróci po wakacjach!

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.