Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Ferie zimowe w bibliotece z projektem BGK "Na dobry początek!"

Organizatorzy:

Gminna Biblioteka Publiczna w Miedzichowie

Kiedy:

12.02.2018

16.02.2018

Gdzie: ul. Poznańska 16
64-361 Miedzichowo

Data publikacji: 2018-03-08 11:48:55

Kategoria

Literatura Dla dzieci

Tagi

spotkanie literacko-teatralne dla dzieci

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Od stycznia 2018 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Miedzichowie rozpoczęła projekt pn. „Biblioteka w plenerze – czytamy, oglądamy oraz przedstawiamy”. Na realizację  projektu  w ramach IX edycji konkursu grantowego „Na dobry początek!” ogłoszonego przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 9 300 zł. Celem projektu jest przeprowadzenie działań z zakresu edukacji i wychowania dzieci w wieku 2-9 lat mieszkających na terenach wiejskich i w miejscowościach do 20 tys. Mieszkańców. Partnerami projektu są Urząd Gminy Miedzichowo i Stowarzyszenie Uśmiech Pokoleń z Bolewic.

Kolejne spotkanie literacko-teatralne dla dzieci w ramach projektu w czasie ferii  zimowych 12 lutego w bibliotece w Miedzichowie  poprowadził poznański aktor Piotr Witoń, który tym razem wcielił się w postać Misia Paddingtona fikcyjną postać niedźwiadka, która została stworzona przez angielskiego pisarza Michaela Bonda. W trakcie spotkania dzieci słuchały  fragmentów książek czytanych przez głównego bohatera spotkania, brały z nim udział w zabawach uruchamiających wyobraźnię i ciało m.in. zajadały się wymyśloną siebie marmoladą, nauczyły się kilku słówek w języku angielskim oraz „peruwiańskim” – ojczystym języku Misia Paddingtona.

Natomiast 16 lutego  w piątek w czasie przerwy zimowej, nasz gość – Piotr Witoń odwiedził filię w Bolewicach, gdzie przeprowadził z dziećmi warsztaty teatralne. Uczestnicy warsztatów, doskonale się  bawiąc, poznawali arkany sztuki aktorskiej, ćwiczyli dykcję, gestykulację oraz mimikę. 

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek”.

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.