Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Finał konkursów plastycznych

Organizatorzy:

Biblioteka Publiczna Gminy

Kiedy:

17.04.2018

Gdzie: Łubowo 13f
62-260 Łubowo

Data publikacji: 2018-04-30 10:49:45

Kategoria

Konkursy

Tagi

Konkurs plastyczny

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Biblioteka Publiczna Gminy Łubowo, w Roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości ogłosiła 4 konkursy plastyczne, adresowane do uczniów szkół i przedszkoli z terenu Gminy Łubowo. Dla najmłodszych adresowany był konkurs SYMBOLE NARODOWE POLSKI. Klasy IV i V wykonywały POCZTÓWKĘ PATRIOTYCZNĄ, a VI i VII plakat JUBILEUSZ 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Najstarsi uczniowie wykonywali plakaty do tematu POWSTANIE WIELKOPOLSKIE. Ogółem wpłynęło 216 prac wykonanych różną techniką. Komisja konkursowa wybrała 19, którym przyznała nagrody a 24 wyróżniła. Dodajmy, że uczniowie wykazali się pomysłowością i dlatego wybór najlepszych prac był bardzo trudny. 

Finał konkursu miał miejsce we wtorek 17 kwietnia. Nagrody wręczał  wójt Andrzej Łozowski, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Gnieźnie  Maciej Walery, radna Powiatu gnieźnieńskiego  Ewa Mądra, oraz dyrektor Biblioteki w Łubowie Janina Walczak.

Prace laureatów wyeksponowano na specjalnej wystawie pt. JUBILEUSZ 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI w Domu Kultury w Łubowie. Wystawa potrwa do listopada 2018 r.

Gościem specjalnym wydarzenia był miłośnik historii, nauczyciel i przewodnik - Ramzes Temczuk, który zaprezentował broń oraz mundury powstańca wielkopolskiego i powstańca warszawskiego.

Fundatorami nagród dla laureatów konkursu była Biblioteka Łubowo i Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, pozostali uczestnicy otrzymali okolicznościowe zakładki ze zdjęciami prac konkursowych.

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.