Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Konkurs Czerwona(k) Piosenka

Organizatorzy:

Gminny Ośrodek Kultury Sokół

Kiedy:

13.10.2018

Gdzie: ul. Piłsudskiego 3a
62-028 Koziegłowy

Data publikacji: 2018-09-12 11:49:58

Kategoria

Muzyka Konkursy

Tagi

konkurs piosenki

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Amatorskich wokalistów i zespoły muzyczne zapraszamy do udziału w I edycji konkursu wokalnego Czerwona(k) Piosenka. Dla trzech najlepszych wykonawców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest dwuetapowy. I etap to selekcja uczestników na podstawie nagrań nadesłanych na adres konkurs@czerwonak.pl. II etap to przesłuchania finałowe, które odbędą się 13 października w Centrum Kultury i Rekreacji w Czerwonaku.

Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba pełnoletnia, która przygotuje dwie piosenki w języku polskim lub obcym, które w tytule zawierają słowo „czerwony” i dostarczy ich nagranie wraz z Kartą Zgłoszenia do Organizatora. Długość jednej piosenki nie może przekraczać 4 minut.

Jury będzie oceniać uczestnika na podstawie takich kryteriów jak: dobór repertuaru, estetyka wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. Za I miejsce przygotowaliśmy nagrodę Wójta Gminy Czerwonak w wysokości 3 000 zł. Za II miejsce uczestnik otrzyma 2 000 zł, a najniższy stopień podium będzie się równał nagrodzie w wysokości 1 000 zł.

Każdy mieszkaniec może być widzem podczas przesłuchań. Wstęp oczywiście jest wolny. To jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy. Zwieńczeniem I edycji konkursu Czerwona(k) Piosenka będzie koncert Czerwonych Gitar. Odbędzie się on o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w CKiR w Koziegłowach, siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl.

Regulamin konkursu tutaj

Karta zgłoszenia tutaj

Lokalizacja wydarzenia

Podobne wydarzenia

Podobne w Twojej okolicy

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.