Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą w Mosinie

Organizatorzy:

Mosiński Ośrodek Kultury

Kiedy:

13.04.2018 - 15.04.2018

Gdzie: ul. Dworcowa 4
62-050 Mosina

Data publikacji: 2018-04-30 12:56:46

Kategoria

Muzyka Warsztaty

Tagi

Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

W dniach od 13 do 15 kwietnia br. Gmina Mosina gościła wielu wspaniałych muzyków z Polski i Wielkiej Brytanii, którzy uczestniczyli w warsztatach, koncertach, w ramach Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą.  Wydarzenie zostało tak zaaranżowane, aby stanowić elitarne święto dla miłośników muzyki. Zasadniczy cel to stwarzanie warunków młodym, utalentowanym muzykom w artystycznych spotkaniach z wybitnymi postaciami sceny muzycznej z Polski i z zagranicy.

Mieszkańcy i liczni goście wysłuchali koncertów z udziałem Stanisława Soyki Trio, Dawida Kostki Trio z gościnnym występem Pawła Kaczmarczyka i Macieja Kocińkiego oraz specjalnej edycji koncertu EABS - Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda) z udziałem Michała Urbaniaka oraz brytyjskiego muzyka Tenderloniusa. 

Oprócz koncertów przygotowano wiele innowacyjnych form warsztatowych, wystawy, pokazy, jam session z gośćmi imprezy. Bardzo ważnym elementem był to kolejny IX Wielkopolski Przegląd Kapel Gitarowych, podczas których konsultacje dla muzyków i zespołów prowadził będzie Ryszard Gloger. Gitarowe zajęcia warsztatowe poprowadzili: Dawid Kostka oraz Carlos Ramirez. 

W miejscu imprezy przygotowano dwie wystawy. Jerzego Reicha i Huberta Misiaczyka odnoszące się do gości XII Dni Artystycznych oraz prezentacje dorobku artystycznego wszystkich dotychczasowych edycji imprezy.    

Organizatorzy XII Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą, czyli Mosińskie Towarzystwo Gitarowe oraz Mosiński Ośrodek Kultury, pragną złożyć serdeczne podziękowania wszystkim patronom, sponsorom i partnerom za pomoc organizacyjną oraz  wsparcie finansowe. 

Honorowego patronatu udzielili: Pan Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Pan Jerzy Ryś - Burmistrz Gminy Mosina.

Wsparcie finansowe: Województwo Wielkopolskie, Powiat Poznański oraz Gmina Mosina  

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.