Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityce cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie.

{[{category.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej organizatorów

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
{[{category.name}]}
{[{tag.name}]}

{[{char.name}]} najwięcej wydarzeń powiat{[{region.name}]}

Brak miejscowości rozpoczynających się literą: {[{placesFilteredBy}]}

{[{place.name}]}
Data
{[{month.name}]}
{[{day.name}]} {[{day.day}]}
« wcześniejsze daty dalsze daty »
{[{category.name}]} {[{tag.name}]} {[{place.name}]} {[{date.date_from}]} - {[{date.date_to}]} wyczyść

Sky is the limit – debiutancka książka polskiej stewardesy

Organizatorzy:

EMPIK

Kiedy:

18.04.2018 18:00

Gdzie: ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Data publikacji: 2018-04-10 10:42:49

Kategoria

Literatura

Tagi

spotkanie autorskie

dodaj do kalendarza Google Calendar Outlook drukuj

Po szkole średniej trafiła do irlandzkich linii lotniczych i przeprowadziła się do Włoch. Obecnie rozwija swoją pasję i postanowiła rozpocząć kurs pilotażu. Prowadzi bloga „Życie Stewardessy”, który cieszy się dużą popularnością. Olga Kuczyńska bazując na swoim bogatym zawodowym doświadczeniu napisała książkę „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” (Burda Publishing Polska). O kulisach jej powstawania opowie na przedpremierowym spotkaniu autorskim w salonie Empik w Starym Browarze już 18 kwietnia.

 

Droga w chmury wymagała od niej wielu wyrzeczeń, cierpliwości i determinacji. Nie była usłana różami. W „Życiu stewardesy...” opowiada o swoich początkach, o tym jak uczyła się nie poddawać, wierzyć w siebie i dążyć do tego, co chciała osiągnąć.

 

„Opowiem ci o samolotach, o pracy na pokładzie, o ludziach, których tam spotykam – załogach i pasażerach. Życie zaskoczyło mnie wielokrotnie. Nie tylko to podniebne, ale też to przyziemne. Chcę, aby każdy, kto widzi samoloty na niebie, wiedział jak wygląda nasza codzienność. Jacy jesteśmy bez makijażu, kim jesteśmy pod mundurami”. Prawdziwą, szczerą i niezwykle inspirującą Olgę Kuczyńską będzie można poznać na wyjątkowym, przedpremierowym spotkaniu wokół „Życia stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice”.


Olga Kuczyńska – zawodowa stewardesa. Najlepiej czuje się „w chmurach”. Latanie to jej praca, hobby i spełnienie dziecięcych marzeń. „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” to jej debiut pisarski.

 

18 kwietnia, godz. 18:00

Empik Stary Browar

ul. Półwiejska 42, Poznań

Lokalizacja wydarzenia

Pokaż trasę

Wyniki wyszukiwania ({[{total}]})

brak wyników wyszukiwania

Newsletter

Zapisano adres do bazy.

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera.